O nás

Náš příběh se začal psát již před třiceti lety, kdy Jiří Dědič starší otevřel prodejnu masa a uzenin v Rožmitále pod Třemšínem. Již od samého počátku, a jak je na malém městě zvykem, jsme se snažili o individuální přístup k zákazníkovi a pečlivý výběr sortimentu. Ústřední myšlenkou firmy bylo vždy nabídnout ty nejlepší produkty od regionálních dodavatelů s důrazem na kvalitu a původ masa a uzenin. Díky naší zkušenosti tedy na našem e-shopu naleznete pouze osvědčenou kvalitu.

o_nas2                 Screenshot_20240715_182705_Gallery

Spojení tradičního řeznictví a e-shopu se možná může zdát trochu neobvyklé, nicméně naší snahou bylo od počátku skloubit přednosti obou přístupů. Zkušenosti ze zavedeného řeznictví jsme se tedy snažili přenést i do našeho e-shopu, který nabízí veškerý sortiment z naší kamenné prodejny.

U všech produktů tedy naleznete přehledný popis, informace o původu a případně také možnosti kulinářské úpravy masa. To vše proto, abychom do jisté míry nahradili osobní návštěvu prodejny a Vy jste tak mohli bez problémů zvládnout nákup z pohodlí domova. Nic dalšího již nemusíte řešit, o zbytek se poté postará náš rozvoz. Spokojenost zákazníka pro nás byla a vždy bude prioritou číslo jedna.